Amarok 31″ jant ve lastik

Volkswagen Amarok için hazırlanmış 31″ MT lastik ve 5×120 jant uygulaması için araç üzerinde bir takım (1. derece) uygulamalar gerekmektedir. İlgili uygulama sonrasında araç yüksekliği ortalama 3 cm artmaktadır. Kullanılan lastik Amarok yapısına ve ağırlığına uyumlu, yol tutuş ve maksimum performans kazançları sağlamaktadır.

amarok jant lastik 31"

amarok jant lastik 31"

 

Amarok 33″ jant ve lastik

Volkswagen Amarok araçlar için uygulanabilir 33″ MT lastik ve 5×120 ölçülerinde jant uygulaması için 2. derece ekstra işlemler gerekmektedir. 33″ lastik kullanımı ortalama 6 cm yükseklik kazandırmaktadır. Ekstra talep üzerine bu yükseklik 9 cm yapılabilmektedir. Tecrübelerimiz eşliğinde seçilen lastik modelleri araca ayrıca esneklik kazandırmaktadır.

amarok jant lastik 33"

amarok jant lastik 33"

 

Amarok 35″ jant ve lastik

Volkswagen Amarok için uygulanabilir, ileri derece profesyonel 35″ MT lastik, 5×120 jant uygulaması, araç üzerinde 1. derece ekstra uygulamalar gerektirmektedir. İlgili uygulamalar sonrasında araç yüksekliği 12 cm artmaktadır.  Görsel olarak ciddi farklılıklar getiren uygulamalar aracın yürüyen aksamında bir işlem yapılmadan, fabrika çıkış değerleri korunarak hazırlanmaktadır. Yüksek arazi kabiliyeti dışında oldukça farklı bir izlenim sağlamaktadır.

amarok jant lastik 35"

amarok jant lastik 35"

 

Amarok 37″ jant ve lastik

Volkswagen Amarok araçlarda genel yapı bozulmadan son nokta olarak kabul edilebilen 37″ MT lastik, 5×120 özel jant uygulamaları, ileri derecede profesyonel kullanımlar içindir. Maksimum 150 km sürat kapasitesi ile sınırlı, daha çok zor şartlar için hazırlanabilir uygulama çeşitlerindendir. Araç üzerinde ayrıca mekanik aksamlarda da çalışmalar gerektirmektedir.

amarok jant lastik 37"

amarok jant lastik 35"

 

Tarafımızdan hazırlanan tüm Volkswagen Amarok araçlar çok farklı arazi şartları, uzun yol, ısı, yol tutuşu gibi kontrollerden geçmektedir. Daha çok Off Road şartları için hazırlanan araçlar, normal şartlarda bir aracın zor görebileceği ileri derece kötü koşullarda test edilmekte, takip edilmektedir. Görselliğin dışında cam güvenliği, kullanım kolaylığı gibi unsurların araç sahipleri tarafından talep edilmese de tarafımızdan asla ödün verilmeyen öncelikli konudur.