Aşağıda İzmir merkezli firmamız tarafından otomobil kaporta, doğrultma hizmeti ile onarılan örnek araçlardan biri sunulmaktadır. Kaza, yıpranma gibi çeşitli hasarlar sonrası otomobil kaporta, doğrultma hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgilere sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Sayfa üzerinde orjinal hatlara bağımlı kalınarak yapılan otomobil hasarları önceki ve sonrası görselleri sunulmuştur.

kaporta

kaporta doğrultma

Karşılıklı çarpışma, park haline çarpılma veya doğal afetlerden kaynaklanan araç hasarlarının saç aksamlarındaki onarımına kaporta, doğrultma denilir. Kaporta doğrultma işçiliği aracın metal olan tüm aksamlarını kapsamaktadır. İzmir de bulunan atölyemizde tüm araçların yedek parça olarak şase ile aksesuar aksamlarına kadar tüm kaporta doğrultma işçilikleri yapılmaktadır. Ölçüm ve hesaplamalara dayanan kaporta doğrultma işçiliği geriye dönülemez derecede önemli bir işçiliktir.

kaporta onarım

kaporta doğrultma onarım

Aracın orjinalliği mümkün olduğunca az bozularak yapılan kaporta doğrultma işçiliklerinde farklı yedek parçalar kullanılarak hasar bölgeleri hassas hesaplamalar ile yapılmaktadır. İşini seven, her araçta bu sevgiyi maksimum seviyede kullanan atölyemiz, can güvenliğini zedeleyecek hasarları, ileride sorun yaratabilecek onarımları asla gerçekleştirmemektedir.

kaporta onarım

mercedes kaporta

kaporta onarım mercedes

Israrla belirli bir kuruluşun servisliğini almayan atölyemiz, araç ve müşteri memnuniyeti ne gerektiriyorsa onu yapmayı hedef kılmaktadır. Uygun olduğunu düşündüğümüz en ekonomik çözümlerde, orjinal yedek parça, muadil yedek parça ve çıkma yedek parça kullanılarak açıklamalı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

bmw kaporta onarım

bmw kaporta