Otomobil sektöründe atalarımızdan devraldığımız bayrağı, küçük yaşlardan beri otomobilleri tanıyarak, severek ve gururla üstlendik. Aktif olarak yaklaşık 30 yıldır kesintisiz, sadece otomobil onarımı ve yenileme hizmeti verdik. Geçen süre içerisinde bir evrim geçiren otomobillerin, yeni teknolojilerini, hedeflenen yapılanmalarını, daha uzun ömürlü uygulamalarla incelemek ve onarmakla yoğrulduk durduk.

Bir ürünü raftan alıp kullanmak yerine olabildiğince kaliteli yerli malı, milli servet ilkeleri ile yaratıcılıktan asla ödün vermeden yolumuza devam ettik. Kimi zaman çok zaman harcadık, çok ciddi emek harcadık ama asla sıkılmadık. Hep daha iyisi, hep daha başarılısı olma hayali asla içimizde sönmedi. Çoğu zaman kendimizi rakip kıldık, kimi zaman yalnızlıktan sıkıldık.

Hakkımızda

Biz otomobil sektörüne farklı bir sektörden, “o işte çok kazanç vardır” ya da “o iş çok zevkli” gibi hayallerle, farklı bir sektörden sonradan girmedik. Aile sohbetlerimizde bile bir yandan çayımızı yudumlarken bir yandan da pigmentler, mikron kalınlıkları, sac özellikleri, otomobiller gibi konular üzerinde fikir alışverişinde bulunduk, bunları çalışmalarımıza sevgiyle kattık.

Birçok insanın artık başarabildiği standart otomobil yenileme hizmeti bizleri yaklaşık 10 yıldır tatmin etmediğinden, arazi araçlarını (Off Road) yenileme, bunların modernizasyonu, estetikliği ve yapılan işlerin sağlamlığı daha çok ilgi alanımıza girdi. Bu süreçte klasik binek otomobillerin hem ne kadar standart hem de ne derece az güvenli olduklarını anladık. Daha zor şartlarda, daha fazla yıpratılarak, bozulmadan, yolda bırakmayan, en önemlisi insan hayatını maksimum derecede güven altına alabilen, daha fazla emek ve dikkat gerektiren Off Road araçları modifiye hizmetleri vermeye başladık.

Firmamız Hakkında

Geçen zaman ve tecrübe eşliğinde Poyraz Teknik adı altında İzmir’de hizmet veren firmamız, başta İzmir, daha sonra Ege bölgesi, bir süre sonra tüm Türkiye hatta çeşitli yabancı ülke vatandaşlarına da Off Road araçları modifiye hizmet vermeye başladı. Sadece profesyonel hizmet arayan kişilere destek veren firmamız artık tecrübelerini, insanların hayallerini zedeleyecek, sorunlu ve yetersiz araçlara değil; kaliteli, uzun soluklu ve profesyonel modifiye hizmetleri arayan müşterileriyle paylaşmaya başladı.

Poyraz Teknik, kimi zaman zevk, kimi zaman zorunlu ihtiyaç olan Off Road araçları modifiye hizmetlerinde belirli kriterlerde, bazı araçlara yanıt vermektedir. Müşterilerimiz ile anlaşma ve iş sonrasında sürekli ilişki halinde, ilk aşamada hayal ettikleri projelerde hatalarını, eksikliklerini onararak bilgilendirme, araçlarının onlara verebileceklerini anlatma, bilgilendirme ve bilinçlendirme ile yola çıkmaktadır. Firmamız her aşamada şeffaf, bilgilendirici, görsel dökümanlar ile destekleyici hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Yeni araç satıcılarından alamadığınız teknik bilgi, satın almak istediğiniz veya elinizde bulunan araç hakkında bilmeniz gerekenleri her zaman edinebileceğiniz bir firma olarak amatörce değil profesyonelce hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Profesyonel Off Road Modifiye

Bilgi paylaşımından asla kaçmayan, bunun için bir bedel talep etmeyen, bizleri anlayabilecek belirli kriterlerdeki araç sahiplerine zaman ayıran bir Off Road modifiye firması olarak, bizleri dinlemek için zaman ayıran tüm müşterilerimize saygı ve teknik desteğimiz eksik olmayacaktır.

Standart modifiye işlemleri dışında, Off Road araçlarında daha önce uygulanmamış veya ithal ürünlerin üretimi, geliştirilmesi firmamız iç bünyesinde yapılabilmektedir. Farklı yükseltme işlemleri, dodik imalatı gibi özel üretim Off Road ekipmanları iç bünyemizde üretilebilmektedir.

Konsept arazi (Off Road) araçları ile ilgilenen firmamız, ne yazık ki kurumsal firmalara hizmet vermemektedir.

izmir off road modifiye

Firmamız tarafından alabileceğiniz hizmetler aşağıda listelenmiştir;

  • Kaporta – Boya (Standart uygulamalar dışında)
  • Jant, Lastik (MT, AT, ATS, ATR)
  • Mekanik (Onarım, bakım, yenileme, Chip Tuning)
  • Bar (Rollbar, Bullbar, Rock Slider)
  • Yükseltme (Mekanik, Body)
  • Döşeme (Onarım, yenileme, dizayn)
  • Elektrik (Onarım, yenileme, sis, aydınlatma, ilave ekipmanlar)
  • 4×4 Off Road ve pikap aksesuarları