mercedes kaportaAraçlar üzerindeki kaporta ve boya hizmetleri açısından kendimizi sınamak için alınan Mercedes E300 TD ağır hasarlı oto, kasa üzerinde bulunan %70’e yakın hasarlı noktanın orjinal ölçülerinde onarılmasını kapsamaktadır.

mercedes hasarlı kaporta

mercedes kaporta onarım

İlgili araç üç farklı noktadan ağır hasarlı olarak alınmış tarafımızdan onarılmıştır. Araç onarım sonrasında yaklaşık 1 yıl kullanılmış olup defelarca 250 KM sürat, yüksek süratlerde fren testi, yol tutuşu, aralıklarla sorun olmasada hassas ön düzen ayarlarına girmiştir.

İlgili süreç içerisinde alıcı ve satıcı olarak çeşitli ekspertiz merkezlerine giderek aracın kontrolleri yaptırılmıştır. Bu ekspertiz merkezlerinde (ki bunların içerisinde saygın firmalarda bulunmaktadır) en fazla 2-3 parçada boya var şeklinde ekspertiz raporları alınmıştır.

mercedes kaporta boya

Bu işi yapan birileri olarak dönem dönem standartlarımızı yükseltmek için yaptığımız bu araçta yapım sonrasında birçok alıcısının çıkmasına nazaran araç bilerek satılmamıştır. Bu durumu bilen bir müşterimize makul rakamlara 1 yıl sonra satılmıştır.

profesyonel oto boya