Her şeyden önce en önemlisi sizin canınız ve sağlığınızdır. Aracınız istediği kadar hasar alsın onarılabilir. Vücudunuzu onarmak ise o kadar kolay olmayabilir. Bu konuda maksimum dikkat göstermenizi öneririz.

olay yeri yardım

İzmir de bulunan firmamız, yeni trafik uygulamaları nedeniyle, anlaşmaları tutanak düzenlenmesi gereken hasar durumlarında, müşterilerine olay yerine giderek, fotoğraf çekimi, anlaşmalı tutanak hazırlama, tarafların ehliyet, ruhsat ve sigorta poliçelerinin temini gibi konularda yardımcı olmaktadır. Hasar durumuna göre kurtarıcı hizmetleri ve sağlık hizmetlerinde destek olmaktadır.

hasar yeri yardım

Hasar anında yanlış veya eksik hazırlanan anlaşmalı tutanaklardan kaynaklanacak sorunları gidermek için 7×24 kesintisiz destek verilmektedir. Hasar sonrasında aracın sigorta poliçesine göre rent a car (kiralık araç) temini, ilgili rent a car firması ile görüşmeler müşterimiz adına tarafımızdan yapılmaktadır. İlgili hizmetlerden yararlanmak için iletişim bölümünüzde bulunan irtibat numaralarımızı kaydediniz.