Oto koruma ürünleri, iç ve dış oto koruma ürünleri olarak iki farklı grupta sunulmaktadır. İç oto koruma ürünleri, göğüslük ve koltuk bölümlerini, dış oto koruma ürünleri ise, boya koruma ve bakalit koruma ürünlerini kapsamaktadır.

Gelişen koruma ürünleri, wax koruma ve nano koruma olarak bilinen oto koruma ürünlerinden oldukça farklı, uzun geçmişi olan bizleri bile hayretler içerisinde bırakabilecek koruma ürünlerini sunmaktadır. Bor içeren nano teknolojisi koruma ürünleri, direnç açısından oldukça sağlamlık ve uzun süre yıpranmama garantileri sunmaktadır. İç aksamlarda kullanılan koltuk koruma ürünleri sıvı dökülmelerine karşı geçirmezlik, solma ve yıpranmalara karşı dayanıklılık sağlamaktadır. Deri oto koltuğu koruma ürünleri ise çatlama ve yıpranmalara karşı uzun ömürlü sağlamlık sağlamaktadır.

oto koruma

Dış yüzeylerde kullanılan oto koruma ürünleri, iki farklı şekilde hafif nano wax boya koruma ürünleri ve Deep Crystal nano boya koruma ürünleri olarak iki farklı şekilde sunulmaktadır. Wax boya koruma daha ekonomik sık kullanılabilir, direnç sağlamlığı, kolay temizlenebilme, kuş pisliklerine karşı önlem, küçük çiziklere karşı direnç gibi oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Deep Crystal boya koruma ürünleri ise adından da anlaşılacağı gibi krital görünümlü yüksek direnç boya koruma ürünlerindendir. Deep Crystal boya koruma ürünleri yeni teknolojisi ve içeriği nedeniyle henüz yüksek maliyetli koruma ürünlerindendir.

oto koruma ürünleri

Dış yüzeylerde ve araçların iç yüzey koruma ürünleri ise silikon içermeyen, bu nedenle daha uzun ömürlü, suni parlaklık vermeyen, temizleme ve koruma işlemlerini bir arada sağlayan ürünler kullanılmaktadır. Bu tür iç yüzey koruma ürünleri yıpranmalara, güneşin verdiği solmalara, kirlenmeye karşı ciddi direnç sağlamaktadır. Zaman içerisinde solma yapan bakalitlere ciddi derecede önlem alabilmektedir. Zaman içerisinde solma, yıpranma yaşanmış iç ve dış yüzeyler oto koruma ürünleri içerisindeki numaralı setler ile ilk önce eski haline geri kazandırılıp daha sonra son koruma ürünleri ile teslim edilmektedir.

boya koruma ürünleri

Atölyemiz bünyesinde uygulanan tüm ürünler markaları ve içeriği hakkında bilgi verilerek, işlem sonrasında araç sahibinin gerektiğinde kendisinin de uygulama yapabilmesi açısından bir miktar verilmektedir.