mini onarım

citroen c1 kaporta boya

Araç üzerinde sağ yan bölüm üzerinde oluşan hasar mini onarım ile onarılarak lokal olarak boyanmıştır. İşlem sonrasında araç sahibinin talebi üzerine bizim seçtiğimiz jant ve lastik modelleri araca yakılmıştır. Ön motor kapağına gerek darbelerden korumak gerekse farklı bir görünüm için yan aynalarla birlikte karbon kaplama işlemi yapılmıştır.

Devamı...

bmw 520 mini onarım lokal boya

2008 model BMW 520 aracın, kaporta, mini onarım, lokal boya hizmeti farklı zamanlarda çeşitli noktalarında oluşan kaporta ve boya hasarları mini onarım yapılarak, her biri lokal olarak boyanma hizmetini kapsamaktadır. Daha önce yetkili servis tarafından onarılan iki bölge tekrar ölçüm cihazları ile onarılmıştır. Plastik yüzeyler plastik kaynak yapılarak sağlam ve orjinal şekilde onarılarak komple pasta cila ve boya koruma hizmeti verilerek teslim edilmiştir. İşlemler aracın kasko sigortası üzerinden talep edilecek şekilde yapılmıştır.

Devamı...

mini lokal onarım ile boyama

Mini lokal onarım ile oto boyama konusunda, küçük bir hasardan dolayı aracınızın bir veya birden fazla parçasının boyanması oldukça üzücü bir durumdur. Nedeni bunu farkedecek kişilerin aracının satımı sırasında mevcut hasardan daha büyük bir görünüm ile aracınıza hasarlı, darbe görmüş gibi açıklamalar yapmalarına neden oalcaktır. Bizler bu tür durumlarda, hasar noktasını minimum ölçülerde onarım yaparak bu tür kişilerin zon anlayabilmelerini anlasalar dahi kötü bir şekilde yaklaşmalarını engellemeyi hedefliyoruz. Mini onarım (lokal) hasar işlemlerinde, hasarlı noktanın birkaç santim daha büyük bir…

Devamı...