İzmir merkezli firmamız, birçok sigorta şirketinin zorunlu trafik sigortası ve kasko sigorta poliçelerinin hazırlanması, bitim tarihlerinde yenilenmesi, en iyi fiyat ve hizmeti sunan sigorta şirketinden aracınızın sigortalanması için yardım etmektedir. Her sigorta şirketine eşit mesafede bulunan İzmir merkezli firmamız en sorunsuz ve müşteri memnuniyetini hedefleyen sigorta şirketini müşterilerine önermekte, hasar anında sorun yaşamaması için bilgilendirmeyi amaçlamaktadır. Sigorta şirketleri tarafından sağlan, hasar sonrası rent a car hizmetlerinde işlem takibi, alınan rent a car hizmetinde kiralık aracın teslimi tarafımızdan sağlanmaktadır. Hasar anında veya hasar sonrası yaşadığınız sorunları, farklı sigorta işlemlerinde bilgi edinmeniz açısından ücretsiz teknik bilgi hizmeti vermektedir.

kasko

Hasar anında yaşadığınız veya hasar dosyanızda yaşanan sorunları dosya numarası ile bildirmeniz durumunda inceleyebilir veya evraklarınızı bize göndererek yapmanız gerekenler hakkında sizlere danışmanlık hizmeti verebiliriz. İzmir de 1990 yılından bu güne sigorta şirketleri ile ilişkisi olan firmamız bilinen ve bilinmeyen tüm kurallar, yükümlülükleriniz hakkında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Aracınıza yaptırmak istediğiniz kasko ve trafik sigorta poliçeleri hakkında araç özellikleri ve sahiplik bilgileri ile bizlerden en iyi fiyat ve sorunsuz şirketlerin tekliflerini edinebilirsiniz.

Sigorta işlemleri için irtibat numaralarımız veya sigorta@poyrazteknik.com adresini kullanabilirsiniz. Talepleriniz maksimum 24 saat içerisinde gerçekleştirilmektedir.