mat

Porsche mat beyaz boyama

Metalik yeşil olarak standart görünümde olan araç tarafımızdan farklı bir görünüm sağlanması için bırakılmış, araç metalik yeşil renkten mat beyaz renk olarak çevrilmiştir. Yapılan işlemler arasında aracın göğüslük üzerinde bulunan parçalar sökülerek metalik gümüş renk olarak değiştirilmiştir. Araç üzerinde bulunan bazı bölümler mat siyah yapılmış olup jantları ve kampanaları üst modellerde bulunan ısıya dayanıklı mat boya ile zıt bir renk ile boyanmıştır.

Devamı...

mitsubishi pajero off road mat boya

1995 model Mitsubishi Pajero aracın mat yeşil renk boyanması, mat oto boya işlemi sonrasında aracın siyah aksesuarlarının mat siyah boyanması, şnorkel montajı, kumaş olan iç döşemelerin taba renk deri ile döşenmesi, arka stop lambalarının transparan oto boya ile koyulaştırılması işlemleri yapılmıştır.

Devamı...

motorsiklet boyama

Profesyonel, motorsiklet boyama konusunda gelişen akrilik boyama sistemleri metal yüzeyler dışında plastik yüzeylerde de başarılı sonuçlar vermektedir. Zaman içerisinde deforme olmuş yada küçük darbelere maruz kalmış motorsikletler orjinal renk ve uygulamalara bağlı kalarak anlaşılmaz bir şekilde tekrar eski görünümüne kavuşturulabilmektedir. Bu işlemler marka ve model bilgileri alınarak internet üzerinde yapılmış uygulamalar, katalog arşivinden ise orjinal renk ve orjinal renklerin uygulama bilgilerine bağlı kalınarak işlem yapılmaktadır. Bazı motorsiklet renkleri derinlik gereği, özel renk uygulama teknikleri ile boyanmaktadır. Mat motorsiklet boyama dışında…

Devamı...