renk

Boya renkleri, katalog, kartela

Boya renkleri, kartela diğer adı ile renk kataloğu oto boya konusunda en önemli nimetlerden biridir. Bir oto boyama işleminde her ne kadar renk kodu otomobiller üzerinde bulunsa da bir renk kataloğu, kartela oto boyama işleminde doğrulama vermektedir. Genelde otomobillerin motor için, bagaj içi hatta yan ayna kapaklarının içinde bulunan renk kodu, o otomobilin o yıllarda çalışmış olduğu boya markası ile birebir yakalanabilmektedir. İşte boya rengi tutar mı? Renk aynı olur mu? sorularının yanıtı burada saklıdır. Alınan boya kodu ve o…

Devamı...

mitsubishi pajero off road mat boya

1995 model Mitsubishi Pajero aracın mat yeşil renk boyanması, mat oto boya işlemi sonrasında aracın siyah aksesuarlarının mat siyah boyanması, şnorkel montajı, kumaş olan iç döşemelerin taba renk deri ile döşenmesi, arka stop lambalarının transparan oto boya ile koyulaştırılması işlemleri yapılmıştır.

Devamı...

bmw 840 boya

BMW 840 aracın oto boyama işlemi öncesi ön tampon üzerindeki kırıklar, ön tampon sökülerek iç kısımları kuvvetlendirmek amaçlı yüksek dansite poliüretan ile sağlamlaştırılmıştır. İşlem sırasında hasar gören yerler daha sağlam bir zemin eşliğinde plastik kaynak yapılmıştır. Tüm işlemler sonrasında araç şase numarasından alınan renk kodu ile orjinal bir şekilde oto boyama işlemi yapılmıştır.

Devamı...

otomobil boyama

Oto boya hizmeti sanatsal bir hizmet olup kesinlikle işini seven kişilerce yapılması gerekmektedir. Oto boya günümüzde oldukça farklı profesyonel ürünler eşliğinde sorunsuz , profesyonel ve kalıcı çözümleri sunmaktadır. Asıl amacı koruma olan oto boya hizmeti, görsellik açısından da oldukça önemli bir konudur. Milyonlarca renk seçenekleri, farklı akrilik oto boya grupları, metalik ve düz renk seçenekleri oldukça geniş bir yelpaze sunmaktadır. Firmamız, belirli yaş grubunun altında olmayan araçlarda koşulsuz orjinal renk ve marka kullanmayı amaçlamaktadır.

Devamı...