VW Amarok yükseltme işlemi, birçok araçta olduğu gibi ilk olarak araç ile yapılması istenilen uygulamalar ile paraleldir. Amarok yükseltme kiti işlemi aracın fabrika değerlerinde yol tutuşunu zedelemeyecek, mevcut olan sertlik sorununu arttırmaktan ziyade ortadan kaldırmayı amaçlamalıdır.

VW Amarok aracın bir pikap olduğu, arka kasa bölgesinin aracın diğer bölgelerine nazaran daha hafif olduğu unutulmamalıdır. Yol tutuşu rakiplerine göre tartışmasız çok daha iyi olan araçlarda bilinçli yapılan yükseltme işlemlerinde mevcut kullanım hissinden bir kayıp yaşanmamaktadır.

amarok yükseltmeAracın fabrikası tarafından düşünülerek üretilen yol tutuş kabiliyeti, amatörce yapılacak işlemler sonrasında kaybedileceği, olağan sertlik sorununun çok daha fazla arttığı farklı kişilerce yapılan uygulamalarda defalarca karşılaştığımız üzücü durumlardandır.

Hassas teknik hesaplamalar sonrasında üretilen araçlar başarılı yol tutuşu sonrasında uygun yüksek performans motorları ile paralel çizgide bir üretilmektedir. Volkswagen adı kalitesini başarılı teknik hesaplamaları ile aldığı asla unutulmaması gereken bir faktördür.

Firmamız, Volkswagen Amarok araçlarda fabrika değerlerini koruyan, mevcut mekanik aksam üzerinde oynama yapılmaksızın çözümler sunabilmektedir.

2 cm ile 9 cm arasında yükseltme sağlayabildiğimiz Amarok arazi araçlarında, ilgili yükseltme işlemi sonrasında daha yüksek ebatlarda jant ve lastikler kullanılarak toplamda ortalama 16-20 cm ekstra yükseklik edinilebilmektedir.

Yükseltme işlemleri sonrasında kullanılan daha geniş ve yüksek lastikler sayesinde yanlış bilenen aşırı yakıt sarfiyatı mantığı yerine daha ekonomik yakıt sarfiyatı (yol bilgisayarları ile aldığımız veriler eşliğinde) sunulmaktadır.

Daha büyük lastikler eşliğinde edinilen yumuşaklık gerek aracın kullanımında vereceği zevk gerekse aracın mevcut alt takım parçalarının deformasyonunu geciktirmektedir.

amarok yükseltme hizmetiReferanslarımızda bulunan, ilk yapılan işlemler sonrasında, aynı lastiklerle asfalt ve arazi şartlarında ortalama 70.000 km yol yapmış araçlar müşterilerimizin talebi olmaksızın tarafımızdan alt takım ve ön düzen ayarlarını kontrol etmemiz sonrasında tecrübelerimize eklenmiştir. Bulunduğumuz ilde olan daha önce yapılmış araçlarla istenildiği zaman test sürüşleri yapabilme imkanını yeni müşterilerimize sürekli sunmaktayız. Bizlere daha önce araç yaptıran müşterilerimiz ile aramıza yeni katılacak müşterilerimizi eleştiri, fikir alışverişi yapabilmeleri açısından istenildiği zaman bir araya getirebilmekteyiz.