Nissan Navara yükseltme işlemi, 4×4 arazi aracı sahiplerinin büyük lastik kullanamamaları, aracın 4×4 özelliğinde olmasına rağmen alt bölgelerinin sürtmesinden dolayı talep edilmektedir.

navara yükseltme

Nissan Navara 4×4 arazi aracı aslında profesyonel Off Road bilgisine sahip kişilerce modifiye işlemleri yapılması durumunda hem görsel hemde kullanım açısından oldukça başarılı bir araçtır. Off Road ekipmanlarının diğer araçlara göre daha profesyonel uygulama gerektirdiği, bu nedenle de daha az yapılı Nissan Navara 4×4 arazi aracı görülmesinden dolayı yapılı olarak pek görülen bir araç değildir.

Nissan Navara, 35″ hatta 37″ MT lastikler uygulanabilir, bu uygulamalar sonrasında hem araç üzerindeki yükseltme hemde MT lastik ile edinilecek yükseltme sonrası toplamda oldukça yüksek bir arazi aracı görünümü sağlamaktadır. Kulanılan MT büyük lastikler yükseltme işlemi sonrasında kullanabilme imkanı sağlayarak, araç üzerinde sertleşir diye bilinen hatalı bilgi aksine orjinal sertliğinden çok daha yumuşak bir kullanım imkanı sağlamaktadır.

Nissan Navara yükseltme

Nissan Navara yükseltme hizmeti, tüm 4×4 arazi araçlarında olduğu gibi ön ve arka birlikte düşünülmesi gereken dengeli bir modifiye işlemidir. Talepler sonrası sağlıklı düşünülerek uygulama yapılan arazi araçları fabrikasyon yol tutuşundan bir kayıp olmaksızın aksine daha iyi bir yol tutuşu sunabilmektedir. Bunun nedeni yükseltme işlemi sonrasında kullanılan Navara Off Road jant ve lastik dingil mesafesinin artmasıdır. MT lastik çevresinin orjinal lastik çapından daha büyük olması ayrıca yakıt sarfiyatında da bilinenin tersine ekonomi sağlamaktadır.

Nissan Navara yükseltme kiti

Navara yükseltme kiti işlemi sonrasında daha büyük (yüksek) lastik kullanım imkanı, aracın daha esnek olmasını bu nedenle de alt takım mekanik aksamlarının daha geç deforme olmasını sağlayacaktır. Bunun nedeni anlaşılacağı gibi süspansiyon ilk olarak lastik ile sağlanacak daha sonra aracın süspansiyon sistemi devreye girecektir.

Nissan Navara 4×4 arazi aracı sahibiyseniz aracın yükseltme kiti, büyük Off Road Jant, MT lastik uygulamaları konusunda bizlerden kesintisiz destek alabilirsiniz.