ikinci el

Amarok çıkma jant lastik

Firmamız bünyesinde yapılan özellikle VW Amarok araçlar üzerinden sökülen çeşitli durumlarda farklı ebatlarda çıkma jant ve lastikler temin edilebilmektedir. 5×120 – 18″ Volkswagen jant ve lastik, 255/60/18 Pirelli Scorpion ATR – Sıfır araç üzerinden sökülmüştür. Yetkili servisten atölyemize kadar (ortlama 100 km) kullanılmıştır.   5×120 – 18″ Volkswagen jant ve lastik, 255/60/18 Bridgestone HT lastik, 5×120 18″ Amarok jantı. Lastikler %50 yıpranmış durumdadır. 265/70/17 Yokohama Geolander ATS, Amarok 17″ jant ve lastik. Lastiklerin durumu %80 iyi durumdadır. 5×120 18″ VW orjinal jant.…

Devamı...

Amarok dodik (çamurluk ağzı)

VW Amarok araçların Highline versiyonlarında bulunan orjinal çıkma dodik (çamurluk ağzı) setleri. Çeşitli renklerde bulunan VW Amarok dodik (çamurluk ağzı) plastik, orjinal parçalardır. Genelde sıfır araçlar üzerinden sökülmüş hasarsız parçalardır. Sektör olarak dodik olarak isimlendirilen halk arasında çamurluk ağzı olarak bilinen parçalar fiber (polyester) değildir. VW Amarok Trendline araçlar üzerinde bulunmayan çamurluk ağzı parçalar Highline dodikler ile birebir uymaktadır. Çeşitli renklerdeki çamurluk ağzı parçaları için iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Devamı...

İkinci el Rubicon Yükseltme kiti

Bir müşterimizin aracından sökülen sorunsuz Rubicon Rugged Ridge 2.5″ yükseltme kiti Araç üzerinde ortalama 6 ay kullanılmıştır. Detaylı bilgi için lütfen iletişim bilgilerimizi kullanınız.  

Devamı...